Nové bydlení? Buďte nároční

RD Ráječko jsou komplexem moderních dvojdomů a trojdomů s vlastním pozemkem. Nachází se v lokalitě, která je obklopena přírodou, přitom jen malý kousek od okresního města. Domy nabízí nadstandardní bydlení; svým moderním řešením a vybavením uspokojí jak náročné klienty, tak i mladé lidi, kteří hledají něco více než byt, přitom za rozumné peníze. Věříme, že kvalitní bydlení je klíčem ke spokojenému životu. Buďte proto nároční a nedělejte ústupky, pokud nemusíte. Ráj-e se stanou vaším pevným zázemím bez sebemenších kompromisů.

Vytváříme pro vás domov

Ve společnosti HOPA group se věnujeme výstavbě bytových a rodinných domů na klíč. V uplynulých šestnácti letech se nám podařilo realizovat několik projektů; stovkám rodin jsme tak pomohli naplnit představu o ideálním bydlení. Námi realizované stavby najdete ve výjimečných lokalitách a vyznačují se kvalitním provedením, moderními bytovými prvky, nízkými energetickými nároky a jedinečnou možností ovlivnit vzhled a zařízení bydlení dle konkrétních představ a požadavků samotných zákazníků.

 

Jan Musil – jednatel společnosti

www.hopagroup.cz

Architekti – srdcaři

2F PROJEKT
Poskytujeme spolehlivé, chytré a moderní služby v oblasti projektové a inženýrské činnosti. 2F znamená „two friends – dva přátelé“, která neznamená jen přátelství mezi dvěma společníky, ale také přátelství a partnerství, které se přenáší i do vztahu projektant – investor.

www.2fprojekt.cz

 

EMODI – Miroslava Josefíková
Jsem interiérová designérka s mnohaletou praxí. Jelikož mi na výsledku mé práce záleží, nikdy nekončím pouze návrhem a předáním projektové dokumentace. Osobně provádím autorský dozor a spolupracuji s klientem i při samotné realizaci interiéru.

www.emodi.cz

Tady najdete vše, co potřebujete

Ráječko se nachází tři kilometry od okresního města Blansko a nabízí skvělou občanskou vybavenost. V obci se nachází obchody s potravinami, pekařství, restaurace, školka a velké hřiště pro malé i větší děti. V okolí oceníte síť turistických tras a cyklostezek, které vedou až do nedaleké CHKO Moravský kras. Autobusová zastávka je přímo v obci, vlaková stanice pět minut pěšky. Ráječko tak nabízí bezproblémové a svižné spojení s krajským městem Brnem.

 

www.rajecko.cz
www.blansko.cz

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

    * Povinné informace. Bez jejich vyplnění nebudeme na zprávu reagovat. Odesláním souhlasíte se zpracováním dat ochrany osobních údajů – GDPR