Rodinný dům V1

Rezervováno / V1-2 – byt 1

Dvoupodlažní rodinný dům se třemi samostatnými byty.
Dispozice bytu 1 je 4 + kk.

Plocha pozemku

111,7 m²

Podlahová plocha

106,3 m²

Terasa

9,4 m²

Parkovací místo / garáž

1 / ne

Cena nemovitosti

8.690.000 Kč

Kvalita na prvním místě

Dům je postaven z vysoce kvalitních keramických tvárnic a zateplený fasádním polystyrenem tloušťky 200 mm. Plochá střecha o sklonu 3 % je izolována pěnovým polystyrenem v celkové tloušťce 500 mm, stropy jsou z monolitického železobetonu. Na materiálech jsme nešetřili, a to ani uvnitř. Chceme pro vás to nejlepší!

Pohodlí dělá domov

Dům je vybavený plynovým kotlem s podlahovým vytápěním v celé obytné ploše. Pohodu při zimních večerech zajistí praskání v krbových kamnech, která jsou součástí obývacího pokoje.

Kompletně vybavený

Hotová toaleta i koupelna, obložkové zárubně, vysoce kvalitní okna s izolačním trojsklem, osvětlení… To je jen malý výčet vybavení, které na vás čeká ve vašem novém domě. Nezapomněli jsme ani na rozvody internetových a televizních kabelů do každé místnosti, dostatek zásuvek a vypínačů. Nechybí ani zcela nezbytný venkovní zvonek!

Stačí sbalit kufry

Dům je pro vás kompletně připraven a můžete se nastěhovat prakticky okamžitě. Na vašem vkusu a fantazii necháváme pouze kuchyňskou linku a svítidla v obytných místnostech. A samozřejmě zahradu, která bude pokryta ornicí a čekat na vaši kreativitu.

Myslíme dopředu

Tepelné čerpadlo, závlaha zahrady nebo bazén? Přípravu můžeme pro vás udělat. Je jen na vás, zda ji využijete, či nikoliv. Přípravu pro montáž venkovních žaluzií máte již provedenou.

Kompletní zevnitř i zvenčí

Celý pozemek je ohraničený plotem s uzamykatelnou brankou, před domem najdete hotová parkovací stání hned pro dva automobily. Vydlážděná terasa vás bude přímo vyzývat k posezení. Gril bude dost možná prvním kouskem nábytku, který si přivezete do svého nového domu.

Soukromí je nezbytné

Přestože zástavba v lokalitě čítá dvojdomy i trojdomy, architekti řešili bydlení s důrazem na vaše soukromí. Váš nový domov tak bude především oázou klidu, zcela odlišnou od hustých sídlišť.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

    * Povinné informace. Bez jejich vyplnění nebudeme na zprávu reagovat. Odesláním souhlasíte se zpracováním dat ochrany osobních údajů – GDPR